Konstrukční práce na míru vašemu projektu

Využijte našich konstrukčních kapacit, kdy je zrovna potřebujete. Naši zkušení konstruktéři mohou pracovat i přímo u vás. Máme k ruce moderní hardware i specializovaný 3D software SOLIDWORKS a poradíme si s nejrůznějšími datovými formáty i detailní technickou dokumentací, včetně převodu vašich papírových výkresů do elektronické formy.

konstrukce

Velkým přínosem pro vaše podnikání se může stát odborný a individuální přístup, se kterým se pustíme do vylepšení i rekonstrukcí vašich stávajících zařízení, tvorby technické dokumentace, překreslení výkresů do 2D i 3D podoby či do návrhu jednotlivých dílů i celých sestav na klíč. To vše v kvalitě a za cenu, které vás příjemně překvapí.

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem jednoúčelových strojů, manipulačních, testovacích, transportních a dopravních zařízení i s konstrukcí jednotlivých dílů a celých sestav v rámci všeobecného strojírenství. V úzké spolupráci s mateřskou společností SolidVision rádi zajistíme také přesné 3D skenování či aditivní výrobu (3D tisk). Disponujeme vlastním výrobním provozem, kde si můžete z konstrukčního návrhu rovnou nechat vyrobit spolehlivý díl – či rovnou celou strojní sestavu.

Chcete využít služeb našeho týmu konstruktérů? Neváhejte nás kontaktovat.