CNC operátor

Náplň práce

  • seřízení, obsluha a programování CNC obráběcího centra s řídicím systémem FANUC
  • práce podle výkresové dokumentace
  • používání dílenských měřidel
  • převážně kusová výroba
  • práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • praxi na CNC frézce
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce s řídicím systémem FANUC

Nabízíme

  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr s motivujícím finančním ohodnocením
  • zajímavý výrobní program
  • důkladné zaškolení
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • solidní a otevřený přístup
  • zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, dovolená navíc, měsíční finanční odměny)
  • nástup IHNED nebo na základě domluvy

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis na níže uvedenou adresu.

SolidVision, s.r.o
Josefy Faimonové 11a
628 00 Brno
Kontaktní osoba: Petra Kopetková
mobil: 734 156 447
e-mail: kariera@solidvision.cz