Technolog strojírenské výroby

Náplň práce

  • zpracování technologických postupů pro jednotlivé výrobní zakázky, jejich optimalizace
  • tvorba cenových kalkulací
  • spolupodílení se na výběru vhodných výrobních metod, technologií, strojního vybavení
  • normování, zpracování projektové dokumentace
  • spolupráce s oddělením výroby, obchodu a konstrukce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání , obor strojírenství
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost technologie obrábění, materiálů, tepelného zpracování a povrchových úprav
  • základní znalost technické angličtiny výhodou
  • znalost programu Solidworks a SolidCam výhodou
  • znalost IS QI výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC- MS Excel, Outlook

Nabízíme

  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • zajímavý výrobní program
  • důkladné zaškolení
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • solidní a otevřený přístup
  • zaměstnanecké výhody
  • motivující finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo na základě domluvy

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím naší personalistku Petru Kopetkovou mailem na kariera@solidvision.cz nebo telefonicky +420 533 433 111.